Новини

           Пропонуємо клієнтам компактне та практичне обладнання

                                                  IMOU by Dahua

IMOU BULLET 2

 

 

 

 

Основні напрямки бренду

 

Обладнання, що випускається цією компанією, є інтелектуальною системою. Вона складається з хмарної платформи та спеціальних пристроїв, що працюють на базі сучасних технологій. Вартість продукції бренду IMOU варіюється, залежно від призначення та ступеня складності всієї складеної мережі. Може використовуватися самостійно або як додаткове обладнання до основної системи безпеки.

 

Виробництво працює у двох напрямках:

 

1. Спостереження для дому – підходить для цілодобового моніторингу. Сповіщає про сторонні рухи та звуки. Повідомлення надходять власнику на телефон. Можна самостійно налаштовувати будь-які аксесуари під свої потреби і навіть підключати їх до системи «Розумний дім». Дозволяє захистити домочадців та майно від стороннього втручання.

 

2. Моніторинг офісу - оснащення дозволяє створити захист з нуля або підвищити рівень якості мережі. Може використовуватися для контролю приміщень та персоналу, запобігання надзвичайним подіям і навіть дозволяє збирати дані для проведення маркетингового аналізу. Ідеально підходить для невеликих приміщень де працює до 10 осіб. Причому контроль може здійснюватись у віддаленому форматі з будь-якої точки планети.

 

Вже не перший рік ми співпрацюємо з виробниками обладнання для відеоспостереження та безпеки. У нашому магазині можна замовити товари компанії IMOU в Україні в оригінальній якості із можливістю професійної установки.

 

Пропонований асортимент

 

Існують моделі, де передбачені датчики руху і навіть є функція повідомлень, що дозволяє власнику максимально швидко реагувати на спроби проникнути до приміщення. За допомогою правильно організованої системи безпеки вдасться навіть доглядати дітей та вихованців, коли нікого немає вдома.

 

Продуктовий портфель включає:

 

  • відеокамери для спостереження (зовнішні та внутрішні);
  • хмарні платформи для інтелектуального контролю вдома;
  • сигналізації.

____

                        Портативні очищувачі брудної води LifeSaver:

                         Ексклюзивна пропозиція Британської якості

Чиста питна вода є головним ресурсом для людини. А завдяки рішенню LifeSaver, люди можуть отримати доступ до чистої питної води, зокрема в місцях бойових дій, катастроф чи у віддалених районах, де існують проблеми з водопостачанням.

 

Ми розширили дистриб'юторський портфель, ставши ексклюзивним представником LifeSaver в Україні та вже очікуємо на постачання унікального рішення від британських виробників — LifeSaver .

 

Очищувачі води LifeSaver та їх можливості

 

У 2007 році, винахідник з Великої Британії Майкл Притчард, створив універсальне, зручне та ефективне рішення у вигляді пляшки, що очищує воду від усіх забруднень. Система видаляє навіть дрібні віруси.

 

Станом на зараз, компанія має кілька різних моделей очищувачів, від невеликих пляшок, до каністр з об’ємом на 20л і можливостями покриття потреб більших груп людей.

 

Переваги очищувачів води перед фільтрами

 

У побуті досить часто використовують звичайні фільтри для очищення води. Вони ефективні за умови постачання вже очищеної води через старий трубопровід, до складу якої можуть додатись бактерії та іржа з самого трубопроводу. Використовувати фільтри для очищення непитної води небезпечно та неефективно, оскільки в ній можуть залишитись віруси.

 

З вірусами може впоратись лише очищувачі води.

 

Основна відмінність між фільтрами та очищувачами в тому, що фільтри здатні видалити тільки бактерії та паразити, а очищувачі води видаляють бактерії, паразити і віруси. Передова технологія ультрафільтрації LifeSaver видаляє всі мікробіологічні забруднення та віруси, без використання хімікатів або зовнішніх джерел живлення.

 

Ручні насоси, що вбудовані в очищувачі LifeSaver, створюють тиск повітря всередині пристрою. Зі збільшенням тиску, вода прямує до виходу. Вона проходить через UF-картридж і досягає користувача, а всі мікробіологічні забруднювачі та віруси залишаються у порах порожнистої волокнистої мембрани.

 

Очищувачі LifeSaver мають два етапи фільтрації.

 

1 етап. Вода проходить через ультрафільтраційний картридж (UF). UF-картридж використовує мембрану, через яку вода проходить під тиском, а всі забруднення, включно з мікробіологічними, залишаються в порах.

 

2 етап. Вода проходить через додатковий фільтр активованого вугілля.

 

Загалом, продукти LifeSaver видаляють всі мікробіологічні забруднення, з фільтром активованого вугілля або без нього. Очищувачі LifeSaver автоматично припиняють роботу, коли їх необхідно замінити, гарантуючи незмінну ефективність та відсутність ризику випити забруднену воду.

 

Вся продукція LifeSaver сертифікована на відповідність вимогам NSF 231 на основі рекомендацій Агентства з охорони навколишнього середовища США (EPA)

 

Використання LifeSaver у збройних силах

 

У 2010 році, пляшка LifeSaver стала портативним рішенням для британської армії. У польових умовах, персонал та солдати багато років користуються цими системами. Згодом, протестовані каністри виробника взяли на озброєння до армії США. Каністри LifeSaver легко розташовуються в автомобілі у відсіку для каністр з паливом.

____ 

             Остання новинка від Ajax Systems уже на складі "СТАРСАТ"

 

Компанія VIATEC завжди турбується про своїх клієнтів, тому у нас оперативно надходять до продажу всі останні новинки галузі систем безпеки та сигналізації.

 

Сьогодні наш партнер та провідний бренд Ajax Systems презентував новинку – датчик якості повітря LifeQuality.

 

Ajax LifeQuality (8EU) — це розумний датчик якості повітря з сенсорами рівня CO2, вологості та температури, який допомагає відстежувати динаміку якості повітря в оселі, в офісі, на виробництві чи у будь-якому іншому приміщенні.

 

Наразі, товар уже на складі компанії VIATEC та доступний до замовлень та відвантажень.

 

Для замовлення можна звернутися до вашого персонального менеджера або на сайті за посиланням.

____

                                       Прорив у нічному спостереженні!

              Потужні PTZ камери Hikvision на базі технології DarkFighter!

 

Компанія Hikvision, впроваджуючи власні передові технології в обладнання відеонагляду, впевнено утримує лідируючі позиції серед визнаних виробників галузі безпеки.

 

Бренд продовжує вражати нас своїми новітніми розробками, включаючи PTZ камери моделей DS-2DE5225W-AE(T5) та DS-2DE5232W-AE(T5).